-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)
Оголошено тендер
23 758 774.83
UAH
Номер:
ed92ddecb2b24f9bae21da4f1e0ef5ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41451855
-
Адреса:
64608, Україна, Харківська область, Українське, Лозівський р-н, село Українське (колишня Лозівська мр), Лозівська ТГ, вул.Степова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41451855
-
Адреса:
64608, Україна, Харківська область, Українське, Лозівський р-н, село Українське (колишня Лозівська мр), Лозівська ТГ, вул.Степова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 758 774.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування:
31.08.2026 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ААШв-10 3×95мм2
Кількість
8211 метр
Період постачання
до 15.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписНа умовах фінансування Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (UNICEF) кошти Покупця спрямовуються виключно на покриття витрат, пов'язаних із еквівалентом ПДВ
Сума23 758 774.83 UAH