• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

395 613.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
26
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2bf9dde6adab458fab21a40e57b3d7bc
Внутрішній номер закупівлі: 30286064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012687-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 395 613.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:21 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:21 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:21 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴395 613.00 Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район