• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район

Оголошено тендер

474 735.60 UAH
Номер: 6178b064d6c9446e9cd03744f22241ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-015204-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 474 735.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 03.09.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума474 735.60 UAH