-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012531-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
333 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
67580f7d097a4da2945c9fb7773913ec
Внутрішній номер закупівлі:
30285919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012531-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:15 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:15 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:15 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 333.33 Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»