-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
1ad0cd606e9b48898ad4ceebb6aefd92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-015397-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлухівська
Сума400 000.00 UAH