-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1, антресоль з пластиком № 1, тумба з шухлядами № 1, стелаж з пластиком № 2, антресоль з пластиком № 2, шафа з пластиком № 3, тумба з дверцятами № 1, тумба з шухлядами № 2, шафа для одягу № 1, м'який відбійник № 1, тумба з дверцятою № 1, шафа для документів № 1, шафа для документів № 3, шафа для одягу № 2, м'який відбійник № 2, шафа для документів № 4, шафа для документів № 5, антресоль № 1, шафа для інвентаря № 1, шафа для документів № 6, шафа для одягу № 3, шафа для документів № 7, антресоль № 2, шафа для інвентарю № 2, шафа для одягу № 4)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012408-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:30)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:30)
362 495.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
27
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b89db41a6d304da4b87999c09ca71bf1
Внутрішній номер закупівлі:
30285780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012408-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Цимбал 380577251288 18pol_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 495.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:13 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:13 - 19.09.2026 00:30
Період оскарження:
03.09.2026 16:13 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 495.00 Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1, антресоль з пластиком № 1, тумба з шухлядами № 1, стелаж з пластиком № 2, антресоль з пластиком № 2, шафа з пластиком № 3, тумба з дверцятами № 1, тумба з шухлядами № 2, шафа для одягу № 1, м'який відбійник № 1, тумба з дверцятою № 1, шафа для документів № 1, шафа для документів № 3, шафа для одягу № 2, м'який відбійник № 2, шафа для документів № 4, шафа для документів № 5, антресоль № 1, шафа для інвентаря № 1, шафа для документів № 6, шафа для одягу № 3, шафа для документів № 7, антресоль № 2, шафа для інвентарю № 2, шафа для одягу № 4)