-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1, антресоль з пластиком № 1, тумба з шухлядами № 1, стелаж з пластиком № 2, антресоль з пластиком № 2, шафа з пластиком № 3, тумба з дверцятами № 1, тумба з шухлядами № 2, шафа для одягу № 1, м'який відбійник № 1, тумба з дверцятою № 1, шафа для документів № 1, шафа для документів № 3, шафа для одягу № 2, м'який відбійник № 2, шафа для документів № 4, шафа для документів № 5, антресоль № 1, шафа для інвентаря № 1, шафа для документів № 6, шафа для одягу № 3, шафа для документів № 7, антресоль № 2, шафа для інвентарю № 2, шафа для одягу № 4)
Оголошено тендер
434 994.00
UAH
Номер:
56d44864dcb44beb926f49f0cb8e304f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-014526-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
434 994.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1,
антресоль з пластиком № 1, тумба з шухлядами № 1, стелаж з пластиком № 2, антресоль
з пластиком № 2, шафа з пластиком № 3, тумба з дверцятами № 1, тумба з шухлядами № 2, шафа для одягу № 1, м'який відбійник № 1, тумба з дверцятою № 1, шафа для документів № 1, шафа для документів № 3, шафа для одягу № 2, м'який відбійник № 2, шафа для документів № 4, шафа для документів № 5, антресоль № 1, шафа для інвентаря № 1,
шафа для документів № 6, шафа для одягу № 3, шафа для документів № 7, антресоль № 2,
шафа для інвентарю № 2, шафа для одягу № 4)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування:
03.09.2026 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума434 994.00 UAH