• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Отакара Яроша, 21-А (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

6 790 128.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
03
год
07
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5ad60b5ac0eb4ef3abb6e4e091c1d366
Внутрішній номер закупівлі: 30285758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012385-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 6 790 128.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:12 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:12 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:12 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 790 128.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Отакара Яроша, 21-А (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)