• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Отакара Яроша, 21-А (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

8 148 153.60 UAH
Номер: ece1ee7bc9ae4fa6887fd6a5f477c92c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014140-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 8 148 153.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Отакара Яроша, 21-А (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума8 148 153.60 UAH