-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні ( Витратні матеріали до автоматичного гематологічного аналізатора МісroCC-20 Plus)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012105-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:03)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:03)
27 476.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
10
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7b8de6422dce450dab1a43890c3b688e
Внутрішній номер закупівлі:
30285502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012105-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Павленко +380952158411 ghadiach-cpmsd@ukr.net http://ghadiach-cpmsd.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 476.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:01 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:01 - 19.09.2026 10:03
Період оскарження:
03.09.2026 16:01 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 476.64 Код ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні ( Витратні матеріали до автоматичного гематологічного аналізатора МісroCC-20 Pius)