-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні ( Витратні матеріали до автоматичного гематологічного аналізатора МісroCC-20 Plus)
Оголошено тендер
29 400.00
UAH
Номер:
ae0f24689dc64ca7aab6d12e15adcff3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-002530-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні ( Витратні матеріали до автоматичного гематологічного аналізатора МісroCC-20 Plus)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.09.2026 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 400.00 UAH