• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 та дизельне паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

257 208.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
37
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 73279d86ef3c495d92eb4aeef46a62ef
Внутрішній номер закупівлі: 30285336
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011956-a   
Замовник: Національний музей народної архітектури та побуту України
Контактна особа: Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 257 208.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:03 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:03 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:03 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴257 208.33 Бензин А-95 та дизельне паливо