• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 та дизельне паливо

Оголошено тендер

308 650.00 UAH
Номер: 78cf418880d34e30a22c9acab44e0fa1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014797-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний музей народної архітектури та побуту України
Замовник: Національний музей народної архітектури та побуту України
Очікувана вартість: 308 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 та дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:3801190 - Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів
Сума308 650.00 UAH