-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011897-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
1 722 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
52
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f34b5e19474c4d6e8d1e5cd19d2a9d88
Внутрішній номер закупівлі:
30285271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011897-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анисимова Олена Василівна 380674564592 anysymova-ov@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 722 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:55 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:55 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:55 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 722 500.00 Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя