• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя

Оголошено тендер

1 722 500.00 UAH
Номер: 198696900a3d46f4b0ee9777952d31ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013030-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 1 722 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 722 500.00 UAH