• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)

1 457 029.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
56
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cf5b15de461348d7932a6733d17e815c
Внутрішній номер закупівлі: 30284958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011575-a   
Замовник: АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Липкань 380969225277 oklipkan31@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 457 029.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:46 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:46 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:46 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 457 029.17 Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility