-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility
Оголошено тендер
1 748 435.00
UAH
Номер:
b62b69f606594b31b47b113457eaba08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-013941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, Агрономічне, вул. Центральна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, Агрономічне, вул. Центральна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 748 435.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума174 843.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума1 573 591.50 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-120326-EEB88550
Назва проєкту:
Створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-120326-EEB88550