• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

1 750 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
52
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 31dcf43227ca4832936592e936d75dc3
Внутрішній номер закупівлі: 30284889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011500-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Ірина Сердюченко +380512589627 odb.serin@gmail.com http://odkl.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:44 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 750 000.00 Природний газ