• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Оголошено тендер

2 100 000.00 UAH
Номер: 2271ad33cc1541d181015adfab89407d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013992-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради
Очікувана вартість: 2 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (Природний газ)
Примітки: 09123000-7 Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума2 100 000.00 UAH