-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011403-a
У зв'язку з тим, що послуги з проведення обов'язкових медичних оглядів звільнені від оподаткування ПДВ на підставі пп. 197.1.5 ПКУ, очікувана вартість закупівлі формується без урахування ПДВ.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
5 676.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
70348d641a7f4d4cbe1b3721346a1fef
Внутрішній номер закупівлі:
30284783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011403-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 676.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:41 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:41 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:41 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 676.30 Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів