• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів

Оголошено тендер

5 676.30 UAH
Номер: 301fe7332e0645bc8cd75c991f26e9fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014273-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 5 676.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів
Примітки: У зв'язку з тим, що послуги з проведення обов'язкових медичних оглядів звільнені від оподаткування ПДВ на підставі пп. 197.1.5 ПКУ, очікувана вартість закупівлі формується без урахування ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума5 676.30 UAH