• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-465_66510000-8 Страхові послуги (Послуги із обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

3 340 917.84 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
50
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3347b8abfd0c4177996a1a5c3e40f97a
Внутрішній номер закупівлі: 30284678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011289-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Ольга Оберемко +380663769249 olha.oberemko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 340 917.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:38 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:38 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:38 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 340 917.84 66510000-8 Страхові послуги (Послуги із обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)