• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Оголошено тендер

3 340 917.84 UAH
Номер: 05096ec51b7f4beeb4450a26cb3a52fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013581-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 3 340 917.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 340 917.84 UAH