• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Атестація робочих місць за умовами праці)

Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Атестація робочих місць за умовами праці)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

1 127 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
14
год
26
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d67a0cdfac2d414e89201a7662c65ca3
Внутрішній номер закупівлі: 30284667
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011269-a   
Замовник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Контактна особа: Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 127 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:38 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:38 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:38 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 127 000.00 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Атестація робочих місць за умовами праці)