• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Атестація робочих місць за умовами праці

Оголошено тендер

1 352 400.00 UAH
Номер: f2c2d5dddc9544e6adee7e9ae3638844
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010073-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 1 352 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Атестація робочих місць за умовами праці
Примітки: ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування: 31.08.2026 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 352 400.00 UAH