-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011261-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
350 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
49
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cb77075aec584379a2187df5a1a3f50f
Внутрішній номер закупівлі:
30284657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011261-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Трубін Валерій 380971672539 vmtz2@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:37 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:37 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:37 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ, згідно коду – 71310000-4 (консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва) та уточненого коду – 71314300-5 (консультаційні послуги з питань енергоефективності), національного класифікатору «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015