-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
62519cb8aa5944e0a099585c839879c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-013416-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування:
03.09.2026 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума420 000.00 UAH