• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)

Планова закупівля на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” із змінами. Згідно Довідки змін до Кошторису 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2026 рік за КПКВ 1006280 №27 від 23.04.2026 року. Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 вересня 2020 року №3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель” Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмета(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі.Рапорт та службова записка Гарника С. В. № Р-1849/47-71 від 02.09.2026. Мова тендерної пропозиції учасників - українська.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

21 680.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
52
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 53c89691d7b843e7a647d7d2230a57bb
Внутрішній номер закупівлі: 30284644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011245-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Костянтин Вінніченко +380730605720 k.vinnichenko@dsns.gov.ua https://vn.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:37 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:37 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:37 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 680.00 Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)