-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Оголошено тендер
21 680.00
UAH
Номер:
5c2157a96c0f4e3fb7f04e20feb9f952
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012515-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38328929
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СЛАВЕТНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38328929
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СЛАВЕТНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Примітки:
Планова закупівля на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” із змінами. Згідно Довідки змін до Кошторису 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2026 рік за КПКВ 1006280 №27 від 23.04.2026 року. Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 вересня 2020 року №3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель” Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмета(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі.Рапорт та службова записка Гарника С. В. № Р-1849/47-71 від 02.09.2026. Мова тендерної пропозиції учасників - українська.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума21 680.00 UAH