-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної експертизи крану козлового
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011169-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
33 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
07
год
36
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ea34cde2666e4ea698ff0aff5927322f
Внутрішній номер закупівлі:
30284555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011169-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45151172
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, проспект Визволителів, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгеній Бондар 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:35 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:35 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:35 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 300.00 Послуги з проведення технічної експертизи крану козлового