• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення технічної експертизи крану козлового

Оголошено тендер

39 960.00 UAH
Номер: 0105fabc959d405fb0741ed1551218d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013590-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ТЕРМІНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 39 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення технічної експертизи крану козлового
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 03.09.2026 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 960.00 UAH