-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Турнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010922-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
434 620.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
01
год
55
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6bc36e0c6ef0418cb6cc0630ea149130
Внутрішній номер закупівлі:
30284315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010922-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
434 620.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:28 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:28 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:28 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴434 620.00 Турнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони