-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Турнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено тендер
521 544.00
UAH
Номер:
8d888f7115f7481ba1298cba4244b5fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-013319-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
521 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Турнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Примітки:
Назва номенклатурної позиції предмета закупівлі відповідний код турнікети 35123100-3 Системи на основі магнітних карток
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування:
03.09.2026 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума521 544.00 UAH