-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1, стіл офісний №1, стіл офісний №2, стіл обідній, стіл з нержавіючої сталі, стіл двотумбовий №1, стіл двотумбовий №2)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010931-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:30)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:30)
212 990.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
25
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0b6f56a8c885437f9bc4c88ac4b2744b
Внутрішній номер закупівлі:
30284311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010931-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Цимбал 380577251288 18pol_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:30 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:30 - 19.09.2026 00:30
Період оскарження:
03.09.2026 15:30 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 990.00 Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1, стіл офісний №1, стіл офісний №2, стіл обідній, стіл з нержавіючої сталі, стіл двотумбовий №1, стіл двотумбовий №2)