-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1, стіл офісний №1, стіл офісний №2, стіл обідній, стіл з нержавіючої сталі, стіл двотумбовий №1, стіл двотумбовий №2)
Оголошено тендер
255 588.00
UAH
Номер:
bab57843144c4a78bb66ad214c882350
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-013138-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003853
-
Адреса:
61205, Україна, Харківська область, Харків, Індустріальний район, вулиця Миру, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 588.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1, стіл офісний №1, стіл офісний №2, стіл обідній, стіл
з нержавіючої сталі, стіл двотумбовий №1, стіл двотумбовий №2)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Дата опублікування:
03.09.2026 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума255 588.00 UAH