-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010558-a
Література для поповнення бібілотечного фонду
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
500 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
18
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f7b29247d99e4f369fdbf3280712d04f
Внутрішній номер закупівлі:
30283959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010558-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:17 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:17 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:17 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду)