-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
52aff73be1154684bc2efe27ce77eb7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-007796-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Примітки:
Література для поповнення бібілотечного фонду
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книги
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Друковані книги
Кількість
1360 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердичів
Сума500 000.00 UAH