-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010550-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
108 060.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
10
год
42
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fba5f6a760174d749ce3d470c693ba8e
Внутрішній номер закупівлі:
30283938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010550-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Дудченко +380535221496 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 060.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:17 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:17 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:17 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 060.10 Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників