-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Оголошено тендер
108 060.10
UAH
Номер:
d607880d118a45838e338b7c2aad2c47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012222-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 060.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проведення профілактичного медичного огляду лікарем - терапевтом
Кількість
111 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення профілактичного медичного огляду лікарем - дерматологом
Кількість
95 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення профілактичного медичного огляду лікарем-отоларингологом
Кількість
95 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення профілактичного медичного огляду лікарем – акушер-гінекологом
Кількість
97 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення профіоактичного медичного огляду лікарем стоматологом
Кількість
95 послуга
Період постачання
(не задано)
Забір капілярної крові
Кількість
111 послуга
Період постачання
(не задано)
Рентгенографія ОКГ (оглядова) в одній проекції з циф.обр.знім.
Кількість
111 послуга
Період постачання
(не задано)
ЕКГ дослідження у 12-ти відведеннях
Кількість
111 послуга
Період постачання
(не задано)
Визначення РМП (реакція мікропреципіпації)
Кількість
111 послуга
Період постачання
(не задано)
Дослідження на яйця гельмінтів в калі
Кількість
95 послуга
Період постачання
(не задано)
Визначення мазка на гонорею
Кількість
97 послуга
Період постачання
(не задано)
Медична книга (санітарна)
Кількість
185 послуга
Період постачання
(не задано)
Довідка 100-2/0 «Про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин»
Кількість
79 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКотелевська
Сума108 060.10 UAH