-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мотузка пожежна рятувальна термостійка
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010123-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Інша інформація: відповідно до п. 47 Особливостей (постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178) Учасник самостійно декларує в електронній системі закупівель відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених цим пунктом (крім підпунктів 1 і 7), що реалізовані в електронній системі закупівель. Будь-які документи, що підтверджують відсутність підстав не вимагаються від Учасників, незалежно від технічної реалізації в електронній системі закупівель.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 11:00)
32 242.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
18
год
52
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce43854800804d5dbe5971818a422352
Внутрішній номер закупівлі:
30283512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010123-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, Бориспільський район, вул. Френкеля Академіка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 242.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:05 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:05 - 21.09.2026 11:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:05 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 242.50 Мотузка пожежна рятувальна термостійка