-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мотузка пожежна рятувальна термостійка
Оголошено тендер
38 691.00
UAH
Номер:
fbcff27605bd4a2180f3401a020ba135
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-007705-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, Бориспільський район, вул. Френкеля Академіка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
Україна, Київська область, Бориспіль, Бориспільський район, вул. Френкеля Академіка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
38 691.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мотузка пожежна рятувальна термостійка
Примітки:
Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів. Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
03.09.2026 12:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума38 691.00 UAH