-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009410-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
1 000 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
47
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bf8d68dbeed7461ca5ea6e048b6a2ee4
Внутрішній номер закупівлі:
30282823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009410-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108720
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВАЛОВА будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кульчицька +380352271366 gunpter4@tp.police.gov.ua https://tp.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:44 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))