• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))

Оголошено тендер

1 200 000.00 UAH
Номер: ab8a229999164d2883331312334fb4e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-002866-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 200 000.00 UAH