-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009337-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
99 610.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
07
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dbb89431748a4cb1b39e16a79f8c7dde
Внутрішній номер закупівлі:
30282735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009337-a
Замовник:
Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05447349
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ярослав Купич +380324433570 j.kypuch@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 610.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:42 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:42 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:42 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 610.00 Ноутбук