-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
119 532.00
UAH
Номер:
bdf969ef20c144ec88a572cf9ab0ea44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-011357-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05447349
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05447349
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
119 532.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Примітки:
Замовник проводить закупівлю відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами) для потреб 2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 14:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяДрогобич
Сума119 532.00 UAH