• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).

Завершена

412 131.00 UAH без ПДВ
Номер: 6fb7841a72eb4276b6db9583f095bb2e
Внутрішній номер закупівлі: 30282676
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-009290-a   
Замовник: середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
Контактна особа: Горбяк Віталій 380974525186 vitaligorbiak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 412 131.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).
Код ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 79049, Україна, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ковальчик Ірина Володимирівна
Ціна пропозиції 412 131.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 56d2239d2fde43499eacc4e0fbe40bc4
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-009290-a-a1
Постачальник: ФОП Ковальчик Ірина Володимирівна
Номер договору: 26/08/18
Сума договору: 412 131.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгр. підстави 31.08.2026.pdf
pdf
Протокол річний план.pdf
pdf
Договір.pdf
pdf
наказ від 31.08.2026.pdf
pdf
UA-2026-08-07-011158-a-report.pdf
pdf
Протокол.pdf
pdf
Оголошення про торги.pdf