-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).
Оголошено тендер
412 131.00
UAH
Номер:
53e7cea0824b47058e7c9bd578e19833
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-011670-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
22335936
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
22335936
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 131.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, у зв’язку з відміною відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції. Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-011158-a.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 14:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відкриті торги з особливостями за предметом закупівлі «Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові» (ДК 021:2015 — 45430000-0 «Покривання підлоги та стін»), ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-07-011158-a, були відмінені електронною системою закупівель у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції. У зв’язку з цим закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, у редакції, чинній на дату укладення договору — 31.08.2026. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору та вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір, не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації зазначених відкритих торгів, крім випадків, передбачених законодавством. Сума договору не перевищує очікуваної вартості закупівлі.
-
Дата публікації:
03.09.2026 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума412 131.00 UAH