• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Радар симулятор)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

948 744.44 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
15
год
52
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 66be0578f6c747c89e744283e13cd5e4
Внутрішній номер закупівлі: 30282651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-009250-a   
Замовник: ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
Контактна особа: Даниленко Олексій Олександрович 380995435366 Danylenko@ukrcsm.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 948 744.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:39 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:39 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:39 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴948 744.44 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Радар симулятор)