-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Радар симулятор)
Оголошено тендер
1 138 493.33
UAH
Номер:
c613f4e0122c48a283f4cad0f68d0ce0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-001740-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 138 493.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Радар симулятор)
Примітки:
22
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Дата опублікування:
27.08.2026 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 138 493.33 UAH