-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009087-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
4 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
59
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e28c735aa1af4de8830b070328cacfd8
Внутрішній номер закупівлі:
30282491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009087-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:34 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:34 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:34 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 300.00 Предметне скло